من یکی از شاگردان سابق کارگاه بازیگری امین تارخ هستم. اون زمان که من به کارگاه میرفتم امین تارخ در هر سال دو شیفت کلاس برگزار میکرد و در هر شیفت صد تا هنرجو ثبت نام میکرد با شهریه های هنگفت یعنی سالیانه حدود دویست نفر هنرچو فارغ التحصیل میشدن از کارگاهش. از این 200 نفر در دوره ما حتی 1 نفرشون هم بازیگر ماندگاری نشد حالا برفرض که چند سال قبلش از میون صدها نفری که در اون کارگاه دوره دیدن دو سه نفری هم تونستن وارد دنیای بازیگری بشن فکر نمی کنم آمار زیادی به حساب بیاد! تازه علاوه بر اینکه هیچ معلوم نیست تو بازیگر شدن اون چند نفر هم فقط و فقط شرکت در کلاسهای آقای تارخ مثمر ثمر بوده باشد! به هر حالخانوم ستایش من تجربه خودم رو گفتم. شما میتونی بری و کلی هزینه کنی و وقت بذاری بلکه جزء او یک هزارم نفراتی باشی که شاید تونستن بازیگر بشن!

مطلبی از خانم راحله نوشته شده در قسمت نظرات کارگاه متد اکتینگ....!!!!

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۲ساعت 15:20 توسط بازیگر |

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 21:32 توسط بازیگر |

یادش بخیر استادم دکتر اکبر عالمی خیلی تاکید داشت که حتما هنرجوهای بازیگری ،یکی از زبانهای خارجی را یاد بگیرند و مسلط شوند...توی این مدت خیلی سعی کردم که این کار رو انجام بدم ،پیشرفتهایی هم داشتم اما خب مشغله زیاد باعث کندی روند یادگیری میشه.پیشنهادم اینه که شما دوستان عزیزم نیز در این زمینه برنامه ریزی داشته باشید چونکه زبان خارجی ،سرمایه گذاری هست که هیچوقت ضرر نمیبینه.

+ نوشته شده در شنبه هجدهم آذر ۱۳۹۱ساعت 13:30 توسط بازیگر |

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه سی و یکم شهریور ۱۳۹۱ساعت 15:23 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۱ساعت 0:11 توسط بازیگر |

حتما در فیلمها و دربازی بازیگران مطرح ، متوجه نوع نگاه و چهره ای متفاوت و بدون حرکت اضافه  وتکانهای بیخود در صورت و بدن آنها شده اید. این اتفاق به غیر از تمرین ، با چیز دیگری به دست نمی آید.پلک نزدن یکی از این تمرینات است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۱ساعت 23:9 توسط بازیگر |

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و دوم تیر ۱۳۹۱ساعت 13:57 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه نهم تیر ۱۳۹۱ساعت 23:20 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه بیست و دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ساعت 10:1 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه دهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 22:31 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه دوم بهمن ۱۳۹۰ساعت 2:25 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه بیست و هفتم آبان ۱۳۹۰ساعت 5:34 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۰ساعت 14:58 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه یکم تیر ۱۳۹۰ساعت 12:45 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه بیستم آبان ۱۳۸۹ساعت 1:44 توسط بازیگر |

ای کاش بعضی از خوانندگان وبلاگ تمام مطالب را می خواندند تا متوجه میشدند که این وبلاگ برای تبلیغ کلاس بازیگری تارخ نیست و صرفا جهت نقد کارهای ایشان وهمچنین

تبادل نظرات برای دوستان علاقمند به بازیگری ساخته شده است.در ضمن خیلی ازمطالب فقط انتقال

اخبار است و نظر شخصی من نیست....

+ نوشته شده در جمعه بیست و دوم مرداد ۱۳۸۹ساعت 22:44 توسط بازیگر |

ما در حال حاضر، چيزي حدود 20 هزار ليسانس و فوق ليسانس بيکار در زمينه تئاتر و سينما داريم، 700 درام نويس داريم که بيکارند. اينها نشان دهنده کمبود بودجه توليد در تئاتر و سينماست. حالا با اين وصف چرا دائم کلاس باز مي کنيم و به صف بيکاران مي افزاييم. من اين کلاسها را از ريشه رد مي کنم و دليل مخالفتم هم، تنها کسر بودجه در زمينه توليد است...آنهايي که به سراغ بازيگري مي آيند حسي به نام جاودانه بودن وجود دارد و دوست دارند نامشان و کارهايشان بر سر زبان ها باشد؛ دوست دارند با تمام شدن عمرشان ، هنرشان ساليان سال در اذهان باقي بماند.
 

حتما ادامه مطلب را بخوانید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه پانزدهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 3:43 توسط بازیگر |

 اکنون بعد از گذشت یک سال از راه اندازی  این وبلاگ باید بگویم که  انگیزه  این کار فقط  راهنمایی جوانان و استعداد های این کشور عزیز در حد توان،جهت رسیدن به آرزوها وعلاقهمندیهایشان می باشد و تا حد امکان آشنایی با موسسات آموزشی بازیگری و بازگو کردن حقایق پشت پرده و گول زنک آنهاست  و اینکه دوستان عزیز تا آنجا که می شود در انتخاب راه درست بازیگر شدن و طی کردن درست آن موفق تر باشند.(مراجعه به آرشیو)

دوستان  زیادی درخواست راهنمایی بیشتری از من دارند .

شاعر می گوید: من آنچه شرط بلاغ است باتومی گویم         توخواه ازسخنم پندگیروخواه ملال

از دیدگاه من ، امتحان کردن هر چیزی ،ارزشمند است  اما به چه قیمتی مهم است -  اگر من قبل از ثبت نام در کلاسهای بازیگری ،این دیدگاه و یا حداقل نصف این اطلاعات را داشتم ،نه در این کارگاه بلکه  در هیچ جای دیگر ثبت نام نمی کردم. اما دریغ ! نه تنها اطلاعات نداشتم  بلکه با حرفهای عوام فریبانه گول خوردم....

به نظر من کسانی که واقعا و واقعا و واقعا  عاشق بازیگری هستند ،باید از تئاتر شروع کنند.پشت این حرف دلایل متعددی نهفته است ،که احتمالا با خیلی از این دلایل آشنایید. البته منظور من با دوستانیست که واقعا عاشق بازیگریند ،نه کسانی که چند صباحی احساس درونی مجهولی پیدا کرده اند که بازیگری در خونشان است ، این افراد بعد از اولین  تمرین 4 ساعته زبان بدن ، عطای بازیگری را به لقایش می بخشند .

سخت ترین قسمت کار این است که در همان شهر یا شهرستان محل اقامتتان دنبال گروههای تئاتری بگردید و با آنها از علاقه ، آرزوها و تواناییهایتان  صحبت کنید و کم کم همکاری همراه با آموزش عملی و رایگان را شروع کنید . بعد از مدتی خود تان راههای پیشرفت را پیدا می کنید. به شرط داشتن پشتکار و حداقل 2 سال کار مداوم.

به نظر من 80 %  پیدا کردن راه بازیگر شدن در ایران ، همینی بود که خواندید راه های دیگری هم هست که به درد آدمهای استثنایی می خورد که در سینمای ما به چشم آبی ها معروفند....

فعلا"  تا بعد در ضمن سالگرد وبلاگم مبارک ......

+ نوشته شده در چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۸ساعت 2:6 توسط بازیگر |

چند وقتی بود که با وجود دیدن بازیهای درخشانی از بازیگران سرشناس کشور ،مانند استاد عزت الله انتظامی ،مرحوم خسرو شکیبایی،بهروز وثوق،پرویز پرستویی و رضا کیانیان ..این سئوال برایم پیش آمده بود که چرا آن استاد محترم فن بیان کارگاه آزاد بازیگری،در توصیف بازیگران ایرانی ،آنچنان جایگاهشان را پایین می آورد که انسان از ادامه آموزش و فعالیت دلسرد می شد. ایشان روزی در کلاس گفت:بازیگران ایرانی حتی در سطح بدلها و کسانی که در صحنه به جای بازیگران اصلی هالی وودی می ایستند تا موقعیت مکانی آنها حفظ شود و بتوانند استراحت کنند و مشروبشان را بخورند هم  ، نیستند !!!!

من به جواب این سئوال 2 روز پیش با دیدن بازی این استاد محترم در سریال همه بچه های من - در نقش پدر خانواده رسیدم .و فهمیدم که منظور ایشان از بازیگران ایرانی ،افرادی مثل خودشان است که حاضرند در هر فیلم وسریال درجه بیستم تلویزیون ودر نقشهای گاها" لمپن بازی کنند..شایان ذکر است که درخشان ترین بازی ایشان ،نقش مسئول زندان در فیلم مارمولک کمال تبریزی است.

این مطلب را فقط جهت ادای دین به هنر بازیگری و بازیگران ایرانی نوشتم.

+ نوشته شده در جمعه پنجم تیر ۱۳۸۸ساعت 2:1 توسط بازیگر |

آقای تارخ شما چرا با علم به اینکه  90% هنرجویانی که از مرحله اولیه تست بازیگری(  که مبلغ 15000 تومان برای 30 دقیقه صحبت کردنتان میگیرید)سر بلند بیرون می آیند ،نه استعداد بازیگری دارند و نه در 8 ماه چیزی عایدشان می شود،باز هم انتخابشان می کنید..چرا به آنها امید واهی می دهید چرا از همون اول از اون آقا و خانمهای خوشگل مورد علاقتون ،نفری 10 میلیون نمی گیرید و معرفیشون نمیکنید توی این سینمای مافیایی کثیف،که نه به پسر رحم میکنه نه به دختر نه به پیر و نه به جوون...  (قابل توجه که سالانه مبلغ تقریبی 15 میلیون تومان ، فقط جهت تست اولیه در آمدکارگاه می باشد )

+ نوشته شده در جمعه یکم خرداد ۱۳۸۸ساعت 2:13 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه یکم خرداد ۱۳۸۸ساعت 1:46 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه هفدهم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 14:2 توسط بازیگر |

یکی از هنرمندان بازیگری در اظهار فضلی فرموده اند :من بجای اینکه در سال ، 50 تا فیلم بازی کنم ترجیح می دهم در 50 سال ،50  فیلم بازی کنم .

البته ایشان  اشاره ای به  آب باریکه سالی 600 میلیون تومانی که از آموزش بازیگری نصیبشان می شود نفرمودند .....

+ نوشته شده در شنبه نوزدهم بهمن ۱۳۸۷ساعت 2:39 توسط بازیگر |

در زیر زمینی 40 متری

 با تعداد 80 نفر هنرجو(البته در 2 شیفت یعنی 160 نفر<شنبه - یکشنبه>و<دوشنبه-سه شنبه)

برای 8 ماه با شهریه ناچیز 2 میلیون تومان بازیگری را بیاموزید.

اساتید ،اکثراً از هنرمندانی هستند که فعلا" سر آنها خلوت است و گاهی وقت خالی پیدا می کنند برای تشریف فرمایی.اگر هم نیامدند یک نفرهمیشه هست که با شما فن بیان کار کند ..نگران اتلاف وقتتان نباشید و پشتکار داشته باشید...

تست اولیه 15 هزار تومان

آدرس:سر یکی از خیابانهای بزرگراه کردستان

 

+ نوشته شده در جمعه بیستم دی ۱۳۸۷ساعت 1:49 توسط بازیگر |

آیا با دو میلیون تومان می توانم بازیگر شوم؟ یا با دو میلیون تومان نمی توانم بازیگر شوم؟

پس با چند میلیون تومان می توانم بازیگر شوم؟

+ نوشته شده در یکشنبه پانزدهم دی ۱۳۸۷ساعت 3:43 توسط بازیگر |

با نگاهی اجمالی به تعداد هنرجویان کلاسهای بازیگری و مقایسه آن با  افرادی که وارد بازار کار می شوند(هنرور+هنرورز+هنرمند) و مشاهده نامتعادل بودن این دو، می توان نتیجه گرفت که تمامی این آموزشگاهها ، هماننددیگر آموزشگاههای هنری و ورزشی و آموزشی  کشور نه تنها به فکر نزدیک شدن به آرمانهای تبلیغاتی خود نیستند ،بلکه فقط،تاکید می کنم فقط به فکر منافع خود می باشند بدون احساس مسئولیت در قبال وقت و پول مردم...

تا جایی که حسابدار آموزشگاه ، مربی بیان می شود !!!!!........

و سر انجام یکی دو نفر در تله فیلم های درجه 5 تلویزیون نقش فروشنده هویج یا سایه روی دیوار را بازی کنند.

راستی از  استاد حبیب رضایی چه خبر؟؟

+ نوشته شده در جمعه بیست و نهم آذر ۱۳۸۷ساعت 23:40 توسط بازیگر |

برای من خیلی جالبه که می بینم دوستانی به طور دایمی به وبلاگ من سر میزنند که حتی در ایران زندگی نمی کنند،دوستانی از کشور آمریکاوهمچنین آلمان واندکی دوستان از کشورهای دیگر.

چیزی که واضح است ، دغدغه همه ماست که به هنر، به ویژه بازیگری، نوع ویژه ای نگاه می کنیم.

خیلی دوست داشتنی تر خواهد بود که با نظرات خود هرچند مخالف، هنردوستی خود را بیشتر ثابت کنیم .

البته نظرات کم و بیش ارسال می شود،ولی گاها" یا زیادی به آقای تارخ بی مهری می کنند یا زیادی به من.

در هر صورت  برای منحرف نشدن از هدف وبلاگ ، بعضی از نظرات نمایش داده نمی شود.

منتظر نظراتتان هستم.......................

+ نوشته شده در جمعه نوزدهم مهر ۱۳۸۷ساعت 23:31 توسط بازیگر |

متاسفانه همیشه عدم کنترل و اعتماد بیش از حد مراجع قانونی و مسئولین باعث سو استفاده افراد می شود .تمام سمت ها و افتخارات رئیس کارگاه آزاد بازیگری یک طرف ،در آینده قرار است ،دبیر جشنواره آموزشگاههای کشور شود .خدایی مسخره تر از این جشنواره چیزی پیدا میشه؟ اصلا" یعنی چی؟

اینم هنر صنعتی از نوع جهان سومش........

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۸۷ساعت 0:21 توسط بازیگر |

با کمی دقت در سابقه  بازیگرانی که بعد از مطرح شدنشان در سینما یا تلویزیون ایران ،دلیل موفقیت شان را شرکت در کلاسهای آقای تارخ  می دانند ،به این نتیجه می رسیم که این بندگان خدا 99% ملزومات بازیگر شدن در ایران را دارند و فقط به این 1% باقی مانده که خیلی هم مهم است احتیاج داشته اند یعنی مدرک بازیگری......

بعضی ها پارتی خیلی کاردرست،  چهره جذاب سینمایی (البته بدون جراحی)، صدای  و بیان خوب ، استعداد و در انتها !!! پشتکار بازیگری را دارند اما از سوی همان پارتیشان به کلاسهای تارخ هدایت می شوند تا ابتدایی ترین مطالب بازیگری را بیاموزند تا در آینده حرفه ایشان دچار مشکل نشوند.

دلیل بر این مدعا تیتراژ پایانی فیلمها و سریالهاست که با کمی دقت اسامی مشایه با بازگرا ن جوان فراوان دیده می شود مانند کاوه سماک باشی .سحرخیز وخیلی های دیگر که شاید مشابهت اسمی هم ندارند.

در کل برای دوستانی که بلاتکلیف هستند برسر رفتن به کلاسهای بازیگری باید عرض کنم که اگر آن 99% را دارید به کلاسهای تارخ وسمندریان (آموزش بازیگری تئاتر)وچند تای دیگه...برید و در غیر این صورت وقت خود را تلف نکنید .بهتر است علاقه خود را عوض کنید.

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و ششم شهریور ۱۳۸۷ساعت 21:34 توسط بازیگر |

در مورد کلاس هادی فراموش کردم که بگم ،هادی کلاس بدیهه سازی رو اداره می کرد ولی در واقع کلاسش زبان بدن بود.توی کارگاه بنا به دلایلی حتی با اسم کلاسها هم بازی میکنند ،دوستانی که از اول مهر به سر کلاسها می روند خواهند دید که معمولا" بنا به مصلحت گرداندگان کارگاه،دوتا استاد و کلاس مجزای بیان،دو تا بدیهه سازی ،دو تا تربیت حس، دو تا تحلیل شخصیت و... خواهند داشت ، بالاخره وقتی یک استاد برای یک یا دو جلسه در سال سر کلاس می ره ،باید کلاسش یه اسمی داشته باشه دیگه.مگر اینکه این مطالب را بخوانند و برنامه شان را اصلاح کنند.

 از اون دسته  کلاسهای بی ارتباط با بازیگری هم جهت خالی نبودن عریضه و سپری کردن 9 ماه و وقت تلف کردن  تا دلتون بخواد خواهند داشت....

باز هم برای هادی آرزوی موفقیت می کنم ،چون خیلی دوستش دارم.

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم شهریور ۱۳۸۷ساعت 16:24 توسط بازیگر |

خیلی وقته که می خواستم در مورد هادی چیزی بنویسم اما فرصت نمی شد.هادی جزو معدود اساتیدی بود که فقط به خاطر هنر ومهارتش به کارگاه دعوت شده بود ،نه به خاطر اسم و رسمش.همیشه یکی از کلاسهای با نشاط کلاس هادی بود و معمولا" سر وقت میومد و با بچه ها رفیق بود بعلاوه اینکه بدن واقعا" منعطفی داشت. معمولا" دنبال تیاتره اما کارهای تلویزیونی هم می کنه ،یکی از آخرین کارهاش  بازی در سریال اغما بود ،در نقش  عموکارآمد.....امیدوارم همیشه و همه جا پیروز و موفق باشه

 رزومه کوتاهی از هادی رو از سایت ایران تئاترپیدا کردم که در ادامه مطلب می تونید ببینید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه هجدهم شهریور ۱۳۸۷ساعت 1:57 توسط بازیگر |

یکی دو ماه پیش به یکی از این آگهی های روزنامه همشهری زنگ زدم (انتخاب بازیگربرای فیلم وسریال)

یه خانمی گوشی رو برداشت ،از تند صحبت کردنش معلوم بود که از صیح به دو میلیون نفر جواب داده بوده

میگفت :به این آدرس تشریف بیاورید 2 قطعه عکس ،یک کپی شناسنامه،مبلغ پنج هزار تومان جهت تست!!!

من نمی دونم توی کجای دنیا این طوری بازیگر انتخاب می کنند...من خودم تا حالا ده ،دوازده تا دفتر فیلمسازی  به دلایل مختلف رفتم . اصلا" این خبرا نیست.......این فقط یه روش دزدیه که از بعضی موسسات دیگر یاد می گیرند.

بالاخره هرکی یه روشی داره .یکی کلاس بازیگری میزنه 400 میلیون در سال یه جیب می زنه یکی اینجوری ....بعضی ها هم .....به ادامه مطلب برید تا بگم بعضی ها دیگه گند شو تا کجا در آوردن


ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه سیزدهم شهریور ۱۳۸۷ساعت 19:14 توسط بازیگر |

این مطلب برای آخرین بار ارسال می شود تا تمام شبهاتی که دوستان از طریق ایمیل و کامنت ارسال می کنند بر طرف شود 

 1-تا آنجا که من می دانم آقای تارخ به شدت خانواده دوست است به شدت و به شدت .

 تا حد زیادی از نظر محبت به فرزندان و همسر شان الگو هستند

2-بسیار بازیگر کار درست وکار بلدی هستند

3-ایشان از اساتید برجسته بازیگری هستند

اما شیوه اداره کردن کارگاه و اصلا" وجود چنین کارگاهی با این حجم هنر جو و مبالغ در یافتی دارای شبهات فراوان است و تمام حرف من بر سر این قضیه است ،که اطلاع رسانی کنم و به دوستان جوان چه دختر و چه پسر بگویم که اگر می خواهید وارد سینما شوید فقط باید پارتی داشته باشید و امین تارخ می تواند سالانه فقط برای 3 یا 4 نفر پارتی شود ..بیخود به حرفها وتبلیغات  کارمندان ایشان توجه نکنید .

لطفا" دیگر پیغام در این مورد ارسال نکنید  ممنون...

 

+ نوشته شده در دوشنبه چهارم شهریور ۱۳۸۷ساعت 20:42 توسط بازیگر |

هیچ وقت این جمله ها یادم نمیره : مگه پرویز پرستویی خوشگله؟ مگه رضا کیانیان خوشگله؟بازیگری به این چیزا نیست.بازیگری به استعداد و مهمتر از اون تلاش بستگی داره...البته با توجه به اینکه اکثریت هنرجوهای کارگاه از چهره های جذابی برخوردار بودند ،(حتی این جذابیت در پسر ها بیشتر از دختر ها بود) ولی من نمی دونم با این همه شعار و بیانیه و قطعنامه چرا بین این همه آدم یک نوستالژی خاصی نسبت به یکی دوتااز خیلی خوشگلهای کلاس بود.شاید دنبال کسی می گردند که جای بازیگرایی مثل رادان و گلزاررو  تو این سینمای بی در و پیکر بگیرند و نونشون تا همیشه تو روغن باشه..حتما"شعار هاشونم آماده کردن: سوپر استار ایران از کارگاه آزاد بازیگری معرفی شد......

+ نوشته شده در دوشنبه چهارم شهریور ۱۳۸۷ساعت 0:42 توسط بازیگر |

معمولا" حضور اساتید در هر مکان آموزشی ،با تداوم حضور و برنامه ریزی جامع مفید خواهد بود

جناب استاد دکتر اکبر عالمی  که به حق از بزرگان و صاحبان فن در عرصه سینما هستند و خداوند عمر طولانی وپر برکت به ایشان عنایت کند (فابل توجه کسانی که ایشان را به اسم نمی شناسند ،جناب استاد، کارشناس برنامه هنر هفتم وسینما ما ورا بودند) در کل 9 ماه ،3 یا 4 جلسه تشریف آوردند و ............


ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۸۷ساعت 21:27 توسط بازیگر |

بازیگری یک استعداد است  .این استعداد در همه وجود دارد .جهت شکوفایی این استعداد راههای مختلفی وجود دارد .   آخرین راه کلاس بازیگری است.

با کمی  تحقیق بین بازیگران مشاهده میکنیم که  مهمترین راهها در ایران حداقل برای ورود به این عرصه و شکوفایی  موارد ذیل می باشد:

1)رابطه      2)رابطه   3)رابطه      4)شانس     5)تلاش بسیار زیاد و مداوم و پشتکار فراوان وعشق در حد مرگ

تبصره: در صورت داشتن چهره و اندام فشنی شماره های 2 و 3 به طور اتوماتیک حذف می شود.

+ نوشته شده در جمعه هجدهم مرداد ۱۳۸۷ساعت 14:26 توسط بازیگر |

حق را بگویید حتی اگر به ضررتان باشد.

یا رب نظر تو بر نگردد.

به آرشیو  هم سر بزنید

+ نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۸۷ساعت 1:34 توسط بازیگر |


ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۸۷ساعت 3:49 توسط بازیگر |

آقا من گول اين آقا و اسم و رسم شو خوردم ترا به خدا شما گول نخوريد ...

توي مملكتي كه هزاران نفر براي دفاع از خاكش، جونشونو كف دست شون گذاشتن ،اين آقا داره از توي اون زير زمين فكسني سالي 300 -400 ميليون در مي آره و به ريش همه ميخنده و توي دلش ميگه عجب احمقايي پيدا مي شن..

+ نوشته شده در سه شنبه هشتم مرداد ۱۳۸۷ساعت 11:56 توسط بازیگر |

 

بازيگري عبارت از دسته اي مهارتهاست كه آنها را با آموزش صحيح مي توانيد فراگيريد.متغيرهائي مانند استعداد،فراسوي كنترل شما هستند و بر خلاف عقيده رايج در ساختن يك بازيگر خوب نقش اندك دارند.

+ نوشته شده در سه شنبه هشتم مرداد ۱۳۸۷ساعت 2:0 توسط بازیگر |

 

آيا از امين تارخ بازيگر و پيشكسوت بهتري نداريم كه بدون در نظر گرفتن معيارهاي يك هنرمند ، آن هم در سطح ملي ،لقبي به او داده مي شود كه فقط نشان دهنده وجود ارتباط و بدبستانهاي  پشت پرده مي باشد ؟

مگر نه اين است كه با گرفتن اين لقب تبليغات رايگان براي كارگاه آزاد بازيگري ايشان انجام شده است؟

چرا هيچ نظارتي بر اين كارگاه  نمي باشد؟چرا هر مبلغي كه ايشان صلاح مي دانند بايد از هنر جوياني كه از سراسر كشور و با سختي و مشقت از شهر هاي تبريز، شيراز ،همدان،ساري، قزوين و... با يك دنيا اميد و آرزو به تهران مي آيند دريافت شود؟

 

+ نوشته شده در چهارشنبه دوم مرداد ۱۳۸۷ساعت 15:34 توسط بازیگر |

این وبلاگ جهت آگاهی دوستان عزیز جوان راه اندازی شد

تا آنها را نسبت به سرابی که افراد ی مانند امین تارخ برایشان ایجاد میکند 

آگاه کند .منتظر پستهای جدید من باشید...  و نظر بدهید.....

+ نوشته شده در چهارشنبه دوم مرداد ۱۳۸۷ساعت 3:28 توسط بازیگر |